Forum Samorządowo Gospodarcze – trzecia siła w Radzie Powiatu

0

Forum Samorządowo Gospodarcze to nowa silna grupa ubiegająca się o mandaty radnych Rady Powiatu Lubaczowskiego. Tworzą ją głównie młodzi, ambitni i bezpartyjni kandydaci, wspierani przez doświadczonych samorządowców.

Forum Samorządowo Gospodarcze to znana z poprzednich wyborów formacja, która już wprowadzała swoich przedstawicieli do struktur samorządowych. Dotychczasowi radni tym razem przeszli jednak pod skrzydła partii politycznych, a ich miejsca na listach Forum zajęli głównie młodzi, ambitni i bezpartyjni kandydaci, wspierani przez doświadczonych samorządowców. Są to ludzie z różnym bagażem doświadczeń, rolnicy, nauczyciele, urzędnicy, sportowcy, właściciele firm i menadżerowie.

Pełna lista kandydatów KWW Forum Samorządowo Gospodarcze.

Prowadzimy aktywną i nowoczesną kampanię m.in. w mediach społecznościowych. Publikujemy filmy, zdjęcia i memy, stawiamy wysoko poprzeczkę konkurencji.

facebook.com/ForumSamorzadowoGospodarcze

Kampania Forum Samorządowo Gospodarczego, za którą stoją głównie Krystian Kłysewicz i Marcin Piotrowski, dociera do ludzi młodych, a ci nie są skorzy do udziału w wyborach. Kandydaci komitetu mówią, że:

„Powiat lubaczowski potrzebuje nowych pomysłów i ludzi z wiedzą, znających realia współczesnego świata, dobrych menadżerów, a wręcz wizjonerów. My to zapewniamy. Świat, żeby być lepszym, potrzebuje zmian, nowych impulsów. Nie dajmy Ziemi Lubaczowskiej stanąć w miejscu, dolejmy świeżej krwi i energii do krwioobiegu samorządu”.

W programie Forum znalazły się m.in. hasła:
– poprawy współpracy pomiędzy władzami powiatowymi a gminnymi,
– polepszenia warunków życia mieszkańców powiatu, w dziedzinach: szkolnictwa, opieki zdrowotnej i transportu publicznego,
– wspierania i rozwoju przedsiębiorczości w szczególności branży turystycznej oraz promocji regionu oraz ochrony i wspierania małych gospodarstw rolnych.

Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Samorządowo Gospodarcze.