Lista startowa Wyścigu Pamięci Bitwy pod Oleszycami już otwarta

0

Co roku udowadniają nam, jak szybko można jeździć na rowerze bijąc rekordy prędkości. W tym roku sportowcy pokażą na co ich stać 14 września, bo ruszy Wyścig Pamięci Bitwy pod Oleszycami. Lista startowa została otwarta.

Fot. Nadleśnictwo Oleszyce, arch.

Po raz szósty miłośnicy szybkiej jazdy na dwóch kółkach spotkają się pod Leśniczówką Zabiała, skąd wyruszą w 12 km trasę. Rywalizować będą ze sobą w kategoriach open, kolarze, szkoły podstawowe kl. VII – VIII, gimnazjum i szkoły średnie. Za zajęcie miejsc I – III w każdej kategorii rowerzyści otrzymują ręcznie wykonaną statuetkę. Ponadto uczestnicy, którzy ukończą wyścig w regulaminowym czasie 45 min., wezmą udział w losowaniu rzeczowych nagród.

Organizatorzy imprezy (Stowarzyszenie „Czas na pomoc” w Oleszycach, Nadleśnictwo Oleszyce, Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach, Urząd Gminy w Starym Dzikowie), która z roku na rok przyciąga rzesze sportowców, ustalili limit 150 uczestników. Warto więc pospieszyć się ze zgłoszeniem, bo nie dla wszystkich chętnych może starczyć miejsca na liście startowej. Pamiętać należy, że obowiązuje także opłata startowa nie mniejsza niż 30 zł.

Zapisy na: zapisy.pomiar-czasu.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here