W Oleszycach będą ścigać się na rowerach

0

15 września wystartuje VII Rowerowy Wyścig Pamięci Bitwy pod Oleszycami. Organizatorzy otworzyli już listę zgłoszeń.

fot. elubaczow.com, archwium.

Rowerowy Wyścig Pamięci Bitwy pod Oleszycami to już dobrze znana impreza, w szczególności wśród miłośników jednośladów. Zawody co roku gromadzą około 100 uczestników. Trasa przebiega w leśnictwie Zabiała, a rowerzyści rywalizują ze sobą w danych kategoriach. W tym roku zmierzą się: szkoły podstawowe i uczniowie szkół średnich, kobiety i mężczyźni (open) oraz kolarze.

Decyzję o udziale w Wyścigu warto podjąć jak najszybciej, bo organizatorzy ustalili limit zawodników. Na zgłoszenia czekają do 12 września. Po tym terminie udział będzie możliwy jedynie w biurze zawodów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (tel. 608 442 582).

Rejestrując się należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na zapisy.pomiar-czasu.pl. Opłata startowa za udział w wyścigu wynosi nie mniej niż 30 zł. Pieniądze należy przelać na konto Stowarzyszenia „Czas na pomoc” 4 9101 1026 2003 3701 8827 0001 (tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe (imię i nazwisko uczestnika).

Do udziału zachęcają Stowarzyszenie „Czas na pomoc”, Nadleśnictwo Oleszyce, Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach oraz Urząd Gminy w Starym Dzikowie.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here