Biegi charytatywne ulicami Lubaczowa

0

Ulicami Lubaczowa znów przebiegną sportowcy. W tym roku pojawią się 16 czerwca, by wystartować w III Lubaczowskiej Piątce, II Lubaczowskiej Dziesiątce oraz III marszu Nordic Walking wspierając tym samym Kacperka Marciniszyna chorego na wrodzoną wadę serca.

Fot. T. Mielnik, arch.

Do uczestnictwa w zawodach zachęcają Stowarzyszenie „Biegomania Lubaczów” wspólnie z Urzędem Miasta Lubaczów oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubaczowie. Warto wziąć udział w konkurencjach sportowych, bo obok propagowania biegania i popularyzacji zdrowego stylu życia zawody mają na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie małego Kacperka, który urodził się z wadą serca. Chłopczyk ma także całkowity nieprawidłowy spływ żył płucnych.

Sportowcy chcący uczestniczyć w zawodach będą musieli uiścić opłatę startową w wysokości 40 zł. Z każdego wpisowego 10 zł i każda kwota wpłacona powyżej wymaganej, zostanie przekazana na leczenie Kacperka. Szczegóły dotyczące zawodów i zasady udziału dostępne są na stronie chronotex.pl.

Osoby, które chciałyby wesprzeć chłopczyka, a niekoniecznie chcą brać udział w zawodach mogą wpłacać pieniądze za pośrednictwem strony zrzutka.pl.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here