Pierwsze urodziny Magicznego Zakątka w Dąbkowie

0

Organizowali już niejedne urodziny. Tym razem zorganizują swoje. Spółdzielnia Socjalna Magiczny Zakątek w Dąbkowie w najbliższą niedzielę (26.04) od godz. 13:00 świętować będzie roczek.

fot. Fot. T. Mielnik, archiwum.
fot. Fot. T. Mielnik, archiwum.

Zaproszenie na urodziny Magicznego Zakątka kierowane jest głównie do dzieci w wieku 1-11 lat i ich rodziców. Podczas imprezy będzie się można oddać wyśmienitej zabawie – wśród przewidzianych atrakcji znajdzie się malowanie twarzy, skręcanie balonów, pojawią się także drobne upominki. Ponadto w centrum zabaw będzie można bawić się w „małpim gaju”, czyli w basenie z piłeczkami, korzystać ze zjeżdżalni, pokonywać ruchome mostki lub tory przeszkód. Panować będzie wyjątkowa atmosfera, niesamowita oprawa i wiele zabawy. Z pewnością każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Rodzice, gdy ich pociechy będą pochłonięte zabawą, mogą skorzystać z kawiarenki, gdzie odpoczną przy kawie i herbacie obserwując najmłodszych.

Magiczny Zakątek w Dąbkowie powstał dzięki współpracy Gminy Lubaczów z grupą inicjatywną złożoną z pań, które założyły spółdzielnię socjalną. Lokal na działalność użyczyła Gmina Lubaczów.

ulotka_A5

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here