Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Zakątek”, mieszczące się przy ul. Słowackiego 36 w Lubaczowie, rozpoczęło rekrutację na nowy rok szkolny. Do placówki przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Zakątek”, które od września 2020 roku mieści się w Lubaczowie przy ul. Słowackiego 36 (dawny budynek Ruch), rozpoczęło rekrutację na rok szkolny 2023/2024. Do placówki przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, także o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych. Wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie doposażenie pozwala prowadzić, oprócz oferty zajęć dydaktycznych zgodnymi z wymaganiami MEN, także wiele innych zajęć dodatkowych, np. z języka angielskiego, bajkoterapii, plasyczno-sensorycznych, rytmiki, logopedii, czy zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych. Podopieczni placówki wymagający dodatkowego wsparcia, mogą także liczyć na terapię pedagogiczną, pomoc nauczyciela wspomagającego, zajęcia sensoryczno-motoryczne, czy opiekę psychologiczną. W Magicznym Zakątku można także korzystać z sali zabaw – tzw. Małpiego Gaju, co bardzo podoba się dzieciom.

Czesne od września wynosić będzie 350 zł, a dla dzieci z orzeczeniem 180 zł. W tej opłacie zawarte jest wyżywienie i zajęcia dodatkowe. Przyjmujemy dzieci bez względu na zamieszkanie w danej gminie – informuje placówka.

Co ważne szczególnie dla pracujących rodziców, placówka jest czynna w godz. 6:30 – 17:00.

Więcej informacji można uzyskać na stronie magicznyzakatek.edu.pl lub pod nr tel. 666 957 900.

Galeria zdjęć.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here