Magiczny Zakątek ogłasza zapisy i zmienia lokalizację

2

Znane doskonale w naszej okolicy Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Zakątek” ogłasza zapisy do na rok szkolny 2020/2021 dla dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Placówka wraz ze swoją salą zabaw już wkrótce zmieni dotychczasową lokalizację.

Działające od sześciu lat w Dąbkowie Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Zakątek” ruszyło z naborem dzieci na nowy rok szkolny 2020/2021 dla dzieci od 2,5 do 6 roku życia. W ramach czesnego przedszkolaki będą miały zaoferowany szeroki pakiet zajęć m.in. z języka angielskiego, logopedii, rytmiki, zumby, czy warsztaty plastyczne. Placówka zapewni także ciepłą i rodzinną atmosferę, a wykwalifikowany personel zadba o wszechstronną opiekę i rozwój dziecka.

Niepubliczne Przedszkole i Sala Zabaw „Magiczny Zakątek” już wkrótce zmieni swoją dotychczasową lokalizację. Nowa siedziba znajdować się będzie przy ul. Słowackiego 36 w Lubaczowie (budynek po dawnym „Ruchu” obok byłego dworca PKS). Dla przyszłych przedszkolaków przygotowywane są już atrakcyjne sale i komfortowe warunki.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 666 957 900 lub magicznyzakatek@op.pl.

Prezentacja partnera.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here