Po wakacjach rusza żłobek w Dąbkowie – jest konkurs na dyrektora

2
fot. lubaczow360.pl
fot. lubaczow360.pl

Od września w Dąbkowie funkcjonował będzie żłobek, który prowadzić będzie gmina Lubaczów. W związku z tym Wójt Gminy Lubaczów poszukuje osoby, która zostanie dyrektorem tej instytucji.

O tym, że żłobek ma powstać w budynku byłej Szkoły Podstawowej w Dąbkowie, a opiekę w nim znajdą dwie grupy najmłodszych dzieci pisaliśmy w czerwcu. Jednostka powstała dzięki ministerialnemu wsparciu w ramach programu „Maluch 2014”. Teraz Wójt Gminy Lubaczów ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze – dyrektora żłobka. Osoby, które chciałby się podjąć tego odpowiedzialnego zadania, wymagającego doświadczenia i właściwych predyspozycji powinny swoją aplikację złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Lubaczów (ul. Jasna 1, pok. nr 4) lub wysłać pocztą do 23 lipca. Dokumenty powinny zawierać m.in.: życiorys, list motywacyjny, kserokopie potwierdzające doświadczenie zawodowe, wykształcenie, stan zdrowia, kwestionariusz osobowy oraz własną koncepcję programową, organizacyjną i ekonomiczną żłobka w Dąbkowie. Ta kwestia zostanie szczegółowo omówiona podczas rozmowy kwalifikacyjnej z osobami, które przejdą pierwszy – formalny etap rekrutacji.

Dodatkowo kandydaci powinni spełniać określone wymagania związane ze stanowiskiem (m.in. wykształcenie wyższe, co najmniej trzyletnie doświadczenie pracy z dziećmi, nieposzlakowana opinia i stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie), a także dodatkowe warunki (wykazać się znajomością przepisów prawa – m.in.: ustawy o opiece nad dziećmi do 3 lat, o finansach publicznych, czy o samorządzie gminy i pracownikach samorządowych).

Żłobek mieści się w budynku byłej szkoły podstawowej, w którym od maja funkcjonuje już bawialnia i przedszkole Magiczny Zakątek.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru na stronie UG w Lubaczowie: lubaczow.com.pl

elubaczow.com, A.H.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here