III liga siatkówki: Czarni nie przywieźli punktów z Niebylca

12

Trzecioligowi siatkarze SSPS PBS Czarnych Oleszyce w sobotnim (23.11) meczu w Niebylcu pierwszego seta przegrali na przewagi, drugiego minimalnie wygrali – później już było tylko gorzej.

W pojedynku Neobusa z Czarnymi Oleszyce emocje były tylko w pierwszej połowie spotkania. Pierwsza odsłona stała pod znakiem wyrównanej gry obu zespołów. Po zaciętej końcówce lepsi okazali się gospodarze. W drugiej odsłonie Czarni powetowali sobie wcześniejsze niepowodzenie, wygrywając do 23. W dalszej części meczu na parkiecie w Niebylcu dominowali miejscowi, świetnie spisywał się wprowadzony w drugim secie Marek Znamirowski, dla którego był to pierwszy mecz w tym sezonie. Zwycięstwo dało niebylczanom awans na trzecią pozycje w tabeli – podsumowuje serwis PodkarpackaSiatkowka.pl.

– Dwa pierwsze sety rzeczywiście miały wyrównany przebieg i wydawało się, że w tym dniu do Oleszyc wrócimy z lepszym dorobkiem punktowym. Niestety, od początku trzeciej partii całkowicie zabrakło dobrego przyjęcia po naszej stronie. Bez tego trudno mówić o zdobywaniu punktów i wygranej. Próbowałem motywować zawodników, ale nic to nie pomogło. Tego dnia mieliśmy też dość krótką ławkę rezerwowych i możliwości zmian były ograniczone – powiedział po meczu Michał Gonatrz, trener siatkarzy z Oleszyc.

W najbliższą sobotę Czarni podejmują SST Lubcza Racławówka, który lideruje tabeli i w obecnym sezonie doznał tylko jednej porażki.

SMS Neobus Niebylec – SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:1 (26:24, 23:25, 25:14, 25:18).

SSPS Czarni: Gontarz, Ozga, Mazur, D. Sałek, Nieckarz, T. Sałek oraz Pracało (libero) i Wnęk.