Trwa wyjątkowy konkurs Venidesign. Teraz klienci mają jeszcze większe szanse na zdobycie fantastycznych nagród!

Niedawno Studio Wnętrz Venidesign w Lubaczowie ogłosiło konkurs z nagrodami dla klientów, którzy zrobią zakupy w placówce zlokalizowanej przy ul. Kolejowej. Do wygrania jest niezwykły drewniany stolik od renomowanego producenta Eko Domów (I nagroda), voucher na kwotę 1000 zł do wykorzystania na zakupy w Venidesign (II nagroda) oraz voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania w sieci Media Expert (III nagroda). Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem, stąd Studio Venidesign postanowiło dać szansę na udział w zabawie jeszcze większej ilości swoich klientów. Zdecydowano, że w losowaniu atrakcyjnych nagród wezmą udział wszystkie zamówienia powyżej kwoty 5 000  zł brutto (wcześniej była to dwukrotność tej kwoty).

Konkurs trwa do 29 czerwca, a aby wziąć w nim udział należy wysłać zgłoszenie na adres: biuro.lubaczow@venidesign.pl – szczegóły w Regulaminie konkursu.

Oto konkursowy post:

Sklep zaprasza także do zapoznania się z najnowszą ofertą drzwi, autorską kolekcją podłóg drewnianych VENIWOOD ( jodełka francuska, węgierska, angielska) oraz skorzystania z obniżki cen podłóg winylowych. Placówka oferuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowości w podłogach laminowanych i winylowych oraz jedyną w Lubaczowie ekspozycję podłóg Quick Step w nowych niższych cenach. Ponadto w ofercie Venidesign bramy garażowe, stolarka okienna, parapety, lamele dekoracyjne, rolety okienne, moskitiery, akcesoria wykończeniowe do drzwi i podłóg.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here