Studio Wnętrz Venidesign działa w Lubaczowie już 10 lat. Sklep oferujący bogaty wybór paneli podłogowych laminowanych i winylowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, z tej okazji szykuje WIELKIE świętowanie!

Venidesign działa w Lubaczowie przy ul. Kolejowej 5 (obok dworca) już 10 lat. Z tej okazji placówka zapowiada WIELKIE świętowanie. Urodziny sklep obchodzić będzie w sobotę 17 września i już teraz zapowiada promocje i dodatkowe atrakcje.

Szczegóły podamy niebawem, ale już teraz zaplnujcie sobie wizytę u nas właśnie na ten dzień. Przygotujemy dla Was spore rabaty, będą także atrakcje dla najmłodszych – zapowiada Venidesign Lubaczów.

Przypomnijmy, że Venidesign to sieć sklepów oferująca bogaty wybór paneli podłogowych laminowanych i winylowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W ofercie sklepu można znaleźć również listwy przypodłogowe, środki do pielęgnacji podłóg, podkłady pod podłogi, listwy progowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety wewnętrzne i moskitiery jak też karnisze metalowe. W Venidesign Lubaczów możecie także liczyć na fachowe doradztwo.

Materiał partnera.

Venidesign

ul. Kolejowa 5, Lubaczów

Dom i budownictwo


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here