Z brązowymi medalami wrócili do domu reprezentanci KP PSP w Lubaczowie z finałowego turnieju XXV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków w Piłce Siatkowej. Zawody rozegrano w czwartek (09.11) w Tryńczy.

Drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, kilka tygodni temu po raz kolejny wywalczyła awans do turnieju finałowego Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków w Piłce Siatkowej. Tegoroczny XXV finał rozegrano pomiędzy sześcioma najlepszymi drużynami z regionu w czwartek (09.11) w Tryńczy.

Zespół z Lubaczowa poranną rywalizację rozpoczął od porażki 1:2 z KM PSP w Rzeszowie i wygranej 2:1 z KP PSP w Strzyżowie. Następnie, w sesji popołudniowej, nasza drużyna minimalnie uległa kolegom z Tarnobrzega, by ostatecznie zmierzyć się w spotkaniu o trzecie miejsce. W tej potyczce strażacy z Lubaczowa pewnie pokonali gospodarzy z KP PSP w Przeworsku. Natomiast ostateczny finał to starcie pomiędzy KM PSP w Tarnobrzegu z KM PSP w Rzeszowie. W tym starci górą byli zawodnicy ze stolicy Podkarpacia.

Końcowa klasyfikacja:

  1. 1. KM PSP Rzeszów
  2. 2. KM PSP Tarnobrzeg
  3. 3. KP PSP Lubaczów
  4. 4. KP PSP Przeworsk
  5. 5. KP PSP Strzyżów
  6. 6. KW PSP Rzeszów

Miejsce na podium to dla strażaków z Lubaczowa poprawa ubiegłorocznego wyniku, kiedy to w turnieju finałowym zajęli czwarte miejsce. Warto jednak przy tym przypomnieć, że w 2019 roku zdobyli oni mistrzowski tytuł.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here