Kierowcy poruszający się jednymi z głównych ulic naszego miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Na skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Tadeusza Kościuszki zapadła się jezdnia.

Problem z dziurą w jezdni na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 867 z drogą powiatową pojawił się w piątek (11.08). Wtedy też na miejscu pojawiły się służby. Po kilku godzinach miejsce to zostało zabezpieczone i oznaczone.

Warto dodać, że skrzyżowanie ulic Kościuszki i Słowackiego, to jedno z najbardziej ruchliwych w naszym mieście. Od wielu lat mówiono, że powstanie tu rondo. To zdecydowanie poprawiło by nie tylko płynność ruchu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takiego rodzaju problemy w okolicy tego skrzyżowania. W 2014 roku, po intensywnej nawałnicy, w bliskiej okolicy pod jednym z samochodów zapadła się część chodnika. Wtedy władze miejskie zdecydowały o gruntownym remoncie swojej infrastruktury.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

18 komentarze

  • „żeby to wszystko naprawić trzeba kilku dekad”. Poszperałeś i znalazłeś. Tak prawie dosłownie polak2010 odpisał komuś (dawno temu, kiedy jeszcze był łaskaw dyskutować z osłami), na pytanie dlaczego PiS po kilku latach swoich rządów nie naprawiło tego co popsuli poprzednicy.

 1. W Warszawie Platforma ubywatelska wydaje na organizację LGBTu ponad siedem milionów złotych z budżetu ratusza.
  Pomyślcie tylko sobie ile za te pieniądze można by dróg naprawić.
  A ciekawe ile milionów idzie LGBTu w całej Polsce, pewnie z 200 milionów jak nie więcej.

  • A PiS za 70 mln robi wybory, które się nie odbyły i pieniądze znikły i nikt nie wie gdzie są. Ile to by dróg było. PiS bierze z OFE na swoje potrzeby 46 mld to ile to by dróg zrobił. Ile Rydzykowi dali kasy z Ministerstw rządu PiS. Ile za to by dróg zrobił. PiS przewalił na swoje tluste koty i biznesy tyle kasy, że by w całej Polsce drogi porobili.

   • Lubaczów zrobił się pisowski?? Drodzy rodacy a gdzie wasz burmistrz i cała świta jest ?? To że są takie a nie inne sytuacje to odpowiadaja urzedasy z Lubaczowa hahah . 33 lat życia w Lubaczowie i co sie zmieniło ?? Brak warunków do życia i urzędnicza mafia tz trójkąt bermudzki urząd pracy – urząd miasta i skarbówka 🙂 Bez znajomości ciężko o pracę nawet jak masz kwalifikacje. Więc mieszkańcy Lubaczowa czas skończyć jęczyć na partie polityczne a brać sie za degeneratów urzędach bo biorą kasę za nic. A zwykły człowiek tylko cierpi.

    • Może Tusk wszystkich rozliczy?, bo według mnie nadal będzie tak samo tylko z innej strony będą się koty pasły.Co mieszkańcy gminy tutaj mamy? nic poza sklepami ” wyciągania pieniędzy” bo pracy dla młodzieży jak nie było tak nie ma! A został jeszcze kościół, który ma się dobrze 😁

   • Kmicic, czy jak mu tam, odgrzewa jakby lekko zapomniany temat LGBT. Pewnie trzecie albo czwarte pytanie w referendum będzie tego dotyczyć. I oczywiście będzie brzmiało tak jak dwa pierwsze, czyli coś w stylu „czy chcesz być młody, zdrowy, piękny i bogaty”.

 2. Te 200 baniek na LGBT Kmicic to złodzieje na waciki zużyli, pomyśl sobie, że około 262 miliardy oszukano skarb państwa za rządów platformy obywatelskiej i PSL
  za takie pieniądze to autostrady można było wybudować do końca.

  • Panie Babinicz ten nierząd platformy obywatelskiej i PSL na podatku VAT oszukał obywateli na 262 miliardy a zapomniałeś dodać o 164 miliardach ukradzionych z OFE i jeszcze ten Niemiec powiedział, że to nie są pieniądze obywateli.
   Za taką kasę to byśmy drogi mieli jak ta lala.

  • Podejrzewam, że to o mnie może być mowa. Żaden ,,hakier”. Jak mogę to piszę pod jednym nickiem i z jednego konta. Chyba, że ktoś blokuje mi konto po starej nazwie to jiczym Kmicic trzeba zmienić nick na inny, ale dalej pisać pod jednym bo potem to co piszę może okazać się nieczytelne i niezrozumiałe dla forumowiczów.

  • Jak ktoś mnie wyzywa od hakerów czy hejterów to reaguję. nie jestem hakerem czy hejterem. Jestem krytykiem obecnej władzy a Ty Sprawiedliwy jesteś kolejną osobą co nie odróżnia hejtu od krytyki. Hejt to robi Kmicic bo nie podaje źródeł swoich hejtów. Ja jeśli mogę to je mogę podać i skąd mam taki pogląd rzeczy lub z czego moja opinię wydedukowałem. Kmicic rzuca tylko oszczerstwa i hejty i tyle. Ot taki lokalny troll PiS.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here