Oberwanie chmury nad Lubaczowem – zobacz zdjecia

34

Galeria zdjęć z potężnej ulewy jaka przeszła w czwartkowe popołudnie przez Lubaczów. Kilkunastominutowe opady sprawiły, że część ulic zmieniła się z rwące potoki.

Najpoważniej sytuacja wyglądała w miejscach, które są zalewane przy każdych obfitych opadach, czyli na ulicy Kościuszki i skrzyżowaniu ulic Unii Lubelskiej z Konopnickiej. Kilka samochodów utknęło na drogach i chodnikach, wiele razy musieli interweniować strażacy. O wielkim szczęściu może mówić kierująca dostawczym fiatem, który częściowo zapadł się na chodniku przy ulicy Słowackiego.

 


34 komentarze

 1. jak widac na zdjęciach – zawsze (od 20 lat jak pamietam) woda zbiera sie przy skrzyżowaniu ul. Lubelskiej/Konopnickiej obok MDK.

  Morał z tego taki że wiemy gdzie jest przyczyna – chętnych tylko brak do usunięcia usterki

 2. To miasto (czyt urząd) to kpina. W ostatnim miesiącu zalewa kilkakrotnie te same ulice a nikt nic z tym nie robi. Doszło do tego że organizycyjnie wyprzedza nas juz gmina: imprezy kulturalne, drogi itd… A czy gmina ma wiewszy budżet? Nie, gmina ma GOSPODARZA.

 3. Gmina ma większe dopłaty to po pierwsze!
  Po drugie żeby to zmienić potrzeba zburzyć drogę, przerobić kanalizację i zbudować drogę – nie wiem czy wiesz ile to może kosztować ale ja Ci powiem że conajmniej kilkanaście milionów zł. Oprócz tego to są drogi powiatowe i wojewódzkie także dlaczego miasto ma to finansować?

 4. bbc, czytaj ze zrozumieniem, zresztą inni hejterzy też.

  TO SĄ DROGI POWIATOWE I WOJEWÓDZKIE. MIASTO NIC DO TEGO NIE MA.
  nawet jakby chciało coś zrobić, TO NIE MOŻE, bo powiat i województwo nie pozwala, taka jest polityka.

  i tak jak Anonim pisze, GMINA ma większe dopłaty.

 5. Jak misto nie ma nic do tego, głupoty piszecie. Tak najlepiej napisać i z głowy. Otóż miasto może bardzo dużo. Czy urząd (miasto) złożyło odpowiednie wnioski aby zmienić sytuacje? NIE! Zobaczcie co powstało w miejsce PKS-u – to jest kolejna masakra w Lubaczowie…Ale Pani burmistrz jest pewna kolejnej wygranej z tego co wiem…. Powodzenia!

 6. Skad Ty wiesz czy były wnioski czy nie?

  Miejsce PKS’u było prywatną działką i zostało sprzedane w prywatnej firmie w czym więc problem?
  Miasto mogło jedynie kupić działkę…ale po co im to?
  Twoim zdaniem powinni kupić i dać PKS’owi? za darmo? za zł?
  Nie wiesz co piszesz.

 7. postawmy obok LUBACZA jeszcze LUBACZOWĄ i 2 małe LUBACZKI – każdy w tej samej cenie co słynny LUBACZ no i podpiszmy kto i kiedy to stawiał 🙂 – cieszmy się pomnikami a bieda niech nas po d…. bije. Zabawa trwa – a gdzie gospodarze i radni? (na zabawie …) 🙂 POWODZENIA DLA MIASTA !!!

 8. nie piszcie głupot, co za oberwanie chmury, po prostu nie drożne studzienki kanalizacyjne, jest to ciągle przy większych opadach, czas wziąć się za prawdziwa robote i zlikwidować awarię – ot i cała filozofia

 9. W Baszni Dolnej w powiecie lubaczowskim wczoraj zginął mężczyzna porażony prądem.
  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscowości Basznia Dolna 35-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego malował elewację budynku. Podczas tych prac dotknął przewodów linii energetycznej i został porażony prądem. Pomimo godzinnej reanimacji mężczyzna zmarł.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here