Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” rozpoczęła realizację drugiej edycji projektu „Odyseja pływacka”. W jego ramach na Pływalni Miejskiej Aquasfera prowadzone są atrakcyjne zajęcia sportowe.

O tym, że zajęcia na basenie mogą być atrakcyjne i pożyteczne przekonali się uczestnicy pierwszej edycji projektu „Odyseja pływacka”. Dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu Miasta Lubaczowa przez kolejne cztery miesiące uczestniczyli oni w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów na Pływalni Miejskiej Aquasfera. Skierowane one były do wszystkich grup wiekowych: dzieci, seniorów, kobiet aktywnych i rodzin. 

Regularny trening zapewniał im bezpieczny rodzaj aktywności, podnosił odporność i wydolność organizmu, usprawniając pracę serca i płuc, pobudzając krążenie krwi, ale także stał się cotygodniowym rytuałem świetnej zabawy i integracji międzypokoleniowej – podsumowują kordynatorzy projektu.

Teraz LCIS Nasza Przyszłość”, dzięki podpisaniu nowej umowy, będzie realizował drugą edycję projektu „Odyseja pływacka”.

To szansa na zidentyfikowanie talentów sportowych, upowszechnianie kultury fizycznej oraz promocji miasta Lubaczowa, jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu – informuje LCIS.

Realizatora inicjatywy są: Renata Drewniak, Anna Hawrylak, Katarzyna Segiet, Beata Ługowska, Milena Leja Batuka i Stanisław Ważny.

Galeria zdjęć.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here