fot. B. Nowakowska-Dzwonnik, CK w Przemyślu

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza poetów z województwa podkarpackiego do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów. Termin – 30 sierpnia.

Organizatorzy zapraszają zarówno stałych bywalców, którzy piszą już od dawna i mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami literackimi, jak i tych, którzy chcą zadebiutować na szerszym forum. Zachęcają do nadsyłania swoich wierszy, informując jednocześnie, że spotkanie ma charakter otwarty, bez ograniczeń tematycznych, a co najważniejsze pozbawione jest rywalizacji, ponieważ nie jest konkursem.

Pragniemy, aby w ten szczególny dzień uczestników połączyła wspólna pasja i
wrażliwość, abyśmy mogli stworzyć jedną wielką poetycką rodzinę. W spotkaniu mogą uczestniczyć poeci mieszkający na terenie województwa podkarpackiego. Uczestnicy nadsyłają pocztą elektroniczną co najmniej trzy utwory własne, dotąd nigdzie
niepublikowane. Z nadesłanych wierszy dokonany zostanie wybór do Almanachu.

Pokłosiem Doroczne Spotkanie Poetów każdego spotkania jest tomik poezji wydrukowany przez organizatorów specjalnie z tej okazji. Organizowana co roku impreza jest także “świętem” słowa pisanego i mówionego, podczas której ludzie w różnym wieku, z różnorodnym bagażem doświadczeń spotykają się, aby podyskutować, zaprezentować swoją twórczość i zawrzeć nowe przyjaźnie. W tym roku Doroczne Spotkanie Poetów odbędzie się 27 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Regulamin do pobrania na naszej stronie: ck.przemysl.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here