Fot. CK w Przemyślu, arch.

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w 15. Regionalnym Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej i rzeźby.

Przegląd skierowany jest do twórców nieprofesjonalnych z powiatów: jarosławskiego,
lubaczowskiego, przemyskiego, przeworskiego i bieszczadzkiego. Jego celem jest propagowanie amatorskiej twórczości plastycznej, rozwijanie i rozbudzanie zainteresowań plastycznych, wspomaganie twórców w realizacji ich życiowych pasji i umożliwienie im
prezentacji swoich dzieł. Przegląd służy także integracji, wymianie doświadczeń i form pracy twórczej.

W Przeglądzie może wziąć udział każdy kto ukończył 20 lat, nie posiada wykształcenia plastycznego, nie jest członkiem związków artystycznych i stowarzyszeń profesjonalnych.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie maksymalnie 3 prac, powstałych w przeciągu dwóch ostatnich lat. Organizator nie stawia żadnych ograniczeń w wyborze tematu.
Uczestnicy składają prace tylko w jednej dziedzinie artystycznej; malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, rzeźba – informuje Łukasz Kisielica z Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Prace należy dostarczać do Centrum Kulturalnego w Przemyślu w terminie od 28 do 30 września. Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej od 20 października do 14 listopada.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej Centrum Kulturalnego: ck.przemysl.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here