W środę (10.08) na ul. Warszawskiej w Narolu doszło do dwóch zderzeń samochodów osobowych. Kierująca jednego z pojazdów trafiła do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 17, kiedy to kierujący mercedesem 30-latek z powiatu jarosławskiego nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go volkswagena, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do drugiego zdarzenia doszło także na otwartej niedawno obwodnicy Narola przed godz. 21:00. Ze ustaleń wynika, że kierująca osobowym BMW 21-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego nie zachowała należytej ostrożności, nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w osobowego opla. Uderzenie to było na tyle mocne, że kierująca BMW kobieta trafiła do szpitala. Kierujący oplem 36-letni mieszkaniec powiatu ropczyckiego nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Oboje kierujący, którzy spowodowali zderzenia zostali ukarani mandatami karnymi – informuje st. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, rzecznik KPP Lubaczów.

Utrudnienia w ruchu na miejscu wieczornego zdarzenia trwały ponad dwie godziny.

Galeria zdjęć, fot. OSP w Narolu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here