Dobiegły końca prace przy budowie budynku zaplecza sanitarno-szatniowego przy Stadionie Miejskim w Lubaczowie. Niebawem budynek powinien zostać dopuszczony do użytkowania.

Przypomnijmy, że stare budynki, w których mieściły się m.in. szatnie dla zawodników, magazyny i pomieszczenia administracyjne zostały wyburzone [ZDJĘCIA, VIDEO] w grudniu 2018 roku. Rozbiórka związana była z budową obwodnicy Lubaczowa. Od 2019 roku piłkarze musieli korzystać z tymczasowych kontenerów zaadaptowanych na szatnie.

Początkiem stycznia br. Gmina Miejska ogłosiła przetarg na budowę zaplecza sanitarno-szatniowego. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma P.H.U. „REMBUD” Roman Siryk z Oleszyc, która wyceniła prace na 1 176 434,50 zł. Zasadnicze prace zostały już zakończone.

Roboty budowlane ogłoszone w postępowaniu przetargowym zostały zakończone. Do końca inwestycji pozostało uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie budynku, zakup wyposażenia oraz system kontroli dostępu do obiektu – informuje Piotr Bednarczyk, kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Lubaczowie.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

8 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here