Wyburzono budynki przy Stadionie Miejskim w Lubaczowie [FOTO, VIDEO]

3

Budynki stojące od wielu lat przy Stadionie Miejskim w Lubaczowie zostały wyburzone. Rozbiórka związana jest z budową obwodnicy naszego miasta.

Budynki, w których mieściły się m.in. szatnie dla zawodników, magazyny i pomieszczenia administracyjne wybudowano przy ulicy Sportowej blisko pół wieku temu. W ostatnich latach mieściło się m.in. tutaj biuro Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Teraz zostało przeniesione do budynku przy Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Juliusza Słowackiego.

Zobaczcie film.


3 komentarze

  1. W latach 70 i 80 to byl luksus prysznica z ciepla woda dla sportowcow amatorow.Teraz pewnie nawet w Mlodowie,nie ublizajac nikomu maja sportowcy lepsze warunki do uprawoania sportu tylko prwnie chetnyvj brakuje.
    Tak trzeba isc do przodu bo swiat nie idzie a ,,pedzi”

  2. W Gminie Lubaczów powstało kilka obiektów sportowych w których infrastruktura jest na wyższym poziomie, ale są to budynki dla 2 drużyn, a przypadku Lubaczowa trzeba wziąć pod uwagę, że jednego dnia potrafi odbyć się od 1 do nawet 5 spotkań piłkarskich.

  3. Dobrze byłoby zwrócić uwagę nie tylko na to co ma być, ale też na to co jest… Do dziś nikt nie zadbał o zabezpieczenie placu budowy… Kto jest administratorem stadionu w Lubaczowie? Może wolne media Lubaczowskie zainteresują się ta sprawą? Jeśli sami nie zadbamy o wizerunek miasta to nikt z zewnątrz nas nie wyręczy…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here