Mamy dobrą wiadomość dla piłkarzy. Przy stadionie sportowym w Lubaczowie powstanie budynek zaplecza sanitarno – szatniowego. Miasto ogłosiło przetarg na jego budowę.

Budynki, w których mieściły się m.in. szatnie dla zawodników, magazyny i pomieszczenia administracyjne zostały wyburzone w grudniu 2018 roku. Rozbiórka związana była z budową obwodnicy naszego miasta. Od 2019 roku piłkarze miejskich drużyn musieli korzystać z tymczasowych kontenerów zaadaptowanych na szatnie.

Po dwóch latach Gmina Miejska Lubaczów ogłosiła przetarg na budowę nowego zaplecza sanitarno – szatniowego na stadionie przy ul. Sportowej. Prace powinny zakończyć się we wrześniu.

Zamówienie obejmuje m.in. roboty ziemne i fundamenty, wykonanie konstrukcji nadziemia, dachu wraz z pokryciem, tynków i malowanie ścian, montaż stolarki zewnętrznej i wewnętrznej, ułożenie podłóg i posadzki, budowę ścian działowych. Łazienka przystosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Roboty obejmują także przyłącza wod-kan z hydrantem i studnią wodomierzową, instalacja elektryczna, wod-kan, c.o., wentylacji mechanicznej i gazowa, a także izolacje termiczne przegród zewnętrznych i elewacje, schody, taras oraz podjazd. Teren zostanie zagospodarowany.

Firmy swoje oferty mogą składać do 28 stycznia do godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie.

AH, bm, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here