Ostatnie dni głosowania na Przedsiębiorcę Roku 2019

0

Już tylko do piątku (31.01) do godz. 15:00 można wysyłać sms’y w Plebiscycie Przedsiębiorca Roku 2019. Zwycięzców poznamy podczas Balu Przedsiębiorczości, który będzie miał miejsce 8 lutego.

Przypomnijmy, że o zaszczytny tytuł walczy trzynastu przedsiębiorców (listę z instrukcją głosowania znajdziecie poniżej). Sms-owe głosowanie rozpoczęło się 15 stycznia, a na stronie plebiscytu można było śledzić jego wyniki. Na samym finiszu głosowania zostały one utajnione, stąd jeszcze wszystko może się zmienić. Rezultaty poznamy dopiero podczas wielkiej gali, która odbędzie się 8 lutego w hali Przystanek Kresy przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Przypomnijmy, pierwszą edycję wygrał Krzysztof Kopeć, który został Przedsiębiorcą Roku 2017. Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji został Leszek Żukowicz.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu, sponsorami głównymi Bank Spółdzielczy w Lubaczowie i Toyota Dakar Rzeszów, honorowy patronat sprawuje Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a patronatem medialnym objęła plebiscyt m.in. nasza redakcja.

Więcej informacji na stronie: bizneslubaczow.pl/plebiscyt

Lista nominowanych przedsiębiorców:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here