Lubaczów: Uczniowie i przedszkolaki razem „W krainie bajek”

0

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie zaprosili przedszkolaków z „Wesołej Trójeczki” do wspólnej zabawy w ramach „Dnia Postaci z Bajek”. Odwiedziny w szkole pozwoliły przyszłym pierwszoklasistom poznać placówkę przed rozpoczęciem nauki.

Okazją do odwiedzin przedszkolaków w „Dwójce” był obchodzony 5 listopada „Dzień Postaci z Bajek”. Do szkoły wybrali się podopieczni, którzy w przyszłym roku założą tornistry. Była do dla nich doskonała okazja do poznania placówki, nauczycieli oraz starszych koleżanek i kolegów.

Nasi uczniowie poprzebierani za bajkowych bohaterów czytali dzieciom fragmenty książek. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, łączyły rekwizyty z magicznego kuferka z tytułami bajek. Wspólna zabawa do piosenki „My jesteśmy krasnoludki” zakończyła pierwszą część spotkania. W części sportowej dzieci pokonywały tor przeszkód  złożony z różnych elementów. Przedszkolaki z wizyty były bardzo zadowolone – podsumowują panie: Monika Wachnianin, Jolanta Kania i Maria Wach, które zaangażowały się w organizację spotkania.

Galeria zdjęć.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here