Ostatnia szansa na zgłoszenia do Półmaratonu Lubaczowskiego

0

W niedzielę (15.09) ruszy szósty Półmaraton Lubaczowski. Elektroniczna lista startowa niebawem zostanie zamknięta, ale sportowcy będą mogą zgłosić swój udział także w Biurze Zawodów, które otwarte będzie 14 i 15 września w Kresowej Osadzie.

Elektroniczne zapisy trwają jeszcze tylko przez niedzielę pod adresem: timekeeper.pl

W przeddzień zawodów (14.09) Biuro będzie czynne w godz. 15:00 – 18:00, zaś w niedzielę w godz. 07:00- 09:00. W zawodach może wziąć udział każda osoba, która ma więcej niż 16 lat, uiściła opłatę startową (50 zł) i zgłosi się po odbiór pakietu startowego do Biura Zawodów. Długość trasy tradycyjnie wynosić będzie ok. 21 km. Linia startu usytuowana będzie na lubaczowskim Rynku. Biegacze ruszą w kierunku Baszni Dolnej, gdzie w Kresowej Osadzie przekroczą metę.

Organizacja Półmaratonu oznacza dla kierowców utrudnienia w ruchu, które trwać będą w godz. 10:00-13:00. Apelujemy o ostrożność.  

Organizatorami VI Półmaratonu Lubaczowskiego są Akademia Sportu w Lubaczowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, Burmistrz Miasta Lubaczowa i Wójt Gminy Lubaczów.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here