Półmaraton Lubaczowski – znamy datę

2

V Półmaraton Lubaczowski wystartuje 1 września z Kresowej Osady w Baszni Dolnej w kierunku Lubaczowa, gdzie zlokalizowana będzie meta. Lista startowa została już otwarta.

Ruszyły zapisy do V Półmaratonu Lubaczowskiego i sztafety półmaratońskiej. Uczestnicy zgłaszać się mogą za pośrednictwem strony TIMEKEEPER. Lista zamknięta będzie 26 sierpnia lub po wyczerpaniu limitu osób startujących, który wynosi 140 zawodników. W Półmaratonie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i uiściły opłatę startową – 50 zł.

Długość trasy wynosi 21,97 km. Sportowcy będą mieć 3 godziny na jej pokonanie. Jednak warto się postarać i jak najszybciej ukończyć bieg, bo najlepsi otrzymają pamiątkowe puchary i statuetki.

Organizatorami V Półmaratonu Lubaczowskiego są Akademia Sportu w Lubaczowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, Burmistrz Miasta Lubaczowa i Wójt Gminy Lubaczów.