OREW w Oleszycach prowadzi rekrutację

0

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno-Wychowawczy w Oleszycach ogłosił nabór na rok szkolny 2019/2020. Do udziału w zajęciach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 lat.

Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczy im. Krystyna Rajtar- filia w Oleszycach, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką. Prowadzi edukację i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami, w tym z autyzmem. Ośrodek oferuje atrakcyjne zajęcia i wysoki standard usług. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, m.in.: oligofrenopedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów, fizjoterapeutów.

– Jeśli Twoje dziecko wymaga indywidualnego podejścia oraz wsparcia w drodze do samodzielności, skontaktuj się z nami. – zachęcają pedagodzy.

Informacje o ofercie placówki dostępne są pod linkiem: www.psoni-jaroslaw.org.pl. Kontaktować się można także dzwoniąc pod numer telefonu 16 631 52 18 lub bezpośrednio w Ośrodku (ul. Zamkowa 61a, Oleszyce).

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here