OREW w Oleszycach zaprasza na Dzień Otwarty

0

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy im. Krystyny Rajtar filia zamiejscowa w Oleszycach, PSONI Koło w Jarosławiu rozpoczął rekrutację wychowanków na rok szkolny 2018/2019. Chcąc przybliżyć swoją działalność placówka zaprasza 12 czerwca (wtorek) na Dzień Otwarty.

Fot. Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy im. Krystyny Rajtar filia zamiejscowa w Oleszycach, PSONI Koło w Jarosławiu

OREW jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 roku życia. Prowadzi edukację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami, w tym z autyzmem. Zapewnia kompleksową edukację, rehabilitację i terapię na poziomie rocznego przygotowania przedszkolnego oraz szkoły podstawowej.

– Podczas Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli, specjalistów, fizjoterapeutów, jak również wziąć udział w spotkaniu działającego w Ośrodku „Klubu Rodzica”. Zaprezentujemy bazę dydaktyczną, warunki nauki oraz rehabilitacji. Przybliżymy również osiągnięcia i sukcesy naszych wychowanków Wszystkich, którzy zastanawiają się nad przyszłością swojego dziecka, serdecznie zapraszamy – zachęcają przedstawiciele placówki.

Więcej informacji na temat rekrutacji i działalności ośrodka można uzyskać pod nr tel. 16 631 52 18 lub w siedzibie: OREW im. K. Rajtar, ul. Zamkowa 61 A, Oleszyce.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here