Przed nami kolejny Kiermasz Rodzinny w Lubaczowie

2

Na Targowisku Miejskim przy ul. Handlowej w Lubaczowie zaplanowano koleją odsłonę Kiermaszu Rodzinnego. Wydarzenie zaplanowano na 18 maja, ale już teraz warto przeglądnąć strychy, piwnice i garaże oraz spakować te rzeczy, które nie są nam już potrzebne.

Kiermasz jest doskonałą okazją do sprzedania, oddania i wymiany rzeczy, z których dzieci już wyrosły lub po prostu się nimi nie bawią. Po co ubranka, buciki, zabawki, wózki, nosidełka, bajki, rowerki, foteliki i inne akcesoria dziecięce mają zalegać w szafie i zbierać kurz? Lepiej je sprzedać lub wymienić, by służyły innym maluchom. Tak więc można nie tylko uporządkować swoje szafy, ale też zarobić – czytamy na oficjalnej stronie Lubaczowa.

Urzędnicy informują także, że na miejscu na dzieci czekać będzie szereg atrakcji. Pojawią się dmuchańce, otwarta zostanie strefa rysunku, nie zabraknie malowania twarzy, a do wspólnej zabawy zachęcać będą animatorzy. Tradycyjnie odbędzie się loteria fantowa.

Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Osoby, które chciałyby zarezerwować sobie blat powinny skontaktować się z Biurem Promocji i Informacji UM – tel. 16 632 80 10 wew. 44.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here