Firma Leda Ser z certyfikatem „Doceń polskie”

0

Leda Ser z Wólki Krowickiej znalazł się w gronie laureatów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, organizowanego pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości rodzinnych wyborów.

W tegorocznej edycji programu „Doceń polskie” brało udział 74 wystawców z całej Polski. Wyroby Państwa Jakimowiczów zdobyły maksymalną liczbę punktów tj. 10/10, dzięki czemu oprócz certyfikat uzyskały również tytuł „TOP PRODUKT”.

W ofercie firmy znaleźć można sery wędzone, białe z czarnuszką, czosnkiem i papryką oraz ziołowe, makaron serowy, warkocze serowe, masło domowe, a także sery ziołowe panierowane w papryce z burrito, czosnku niedźwiedzim oraz pieprzu cytrynowym. Leda Ser przede wszystkim uzyskuje sery z mleka, które otrzymuje od krów ze swojego gospodarstwa rolnego i od jednego, sprawdzonego dostawcy. Produkcja odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym i spełnia normy unijne.

Wyroby firmy Leda-Ser można nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy w Wólce Krowckiej (Wólka Krowicka 113, 37-625 Krowica Sama) lub w sklepie DOMUS przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lubaczowie.

elubaczow.com, gospodarkapodkarpacka.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here