W sieci znajdziesz już Podkarpacki e-bazarek

1

Około tysiąc produktów do sprzedania można znaleźć na Podkarpackim e-bazerku. Lista ofert z pewnością się zwiększy, bo portal dopiero co ruszył i rozwija swoje skrzydła.

Podkarpacki e-bazarek jest witryną utworzoną przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Na portalu rolnicy, producenci żywności, ale także artyści czy koła gospodyń wiejskich mogą zamieszczać darmowe ogłoszenia o towarach, które mają do sprzedania. Zyskują dzięki temu darmową promocję i mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, łatwo sprzedając towar. Z kolei klienci mogą szybko znaleźć na stronie ciekawe oferty i kupić produkty w cenach producenta.

Portalowi przyświeca hasło „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, bo celem powstania witryny jest wsparcie rodzimej gospodarki, promocja rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców oraz twórców rękodzieła. Zamieszczone w serwisie ogłoszenia dzielone są na kategorie. Znajdziemy warzywa i owoce, miód i produkty pszczele, napoje, nabiał, mięso i wędliny, oleje i oliwy, ryby. Ponadto na stronie swoje miejsce mają zwierzęta hodowlane, Koła Gospodyń Wiejskich, maszyny rolnicze, usługi, produkty z certyfikatem, rękodzieło i kwiaty. Strona umożliwia także sortowanie ofert z danego miasta czy powiatu. 

Podkarpacki e-bazarek dopiero wystartował, ale już pomaga 600 producentom. Wśród ogłoszeń znaleźć można te z powiatu lubaczowskiego. Swoje produkty oferują m.in. firma Leda Ser Leszek Jakimowicz, KGW Zabiała, Gospodarstwo Natura Agnieszka Kapel czy Gospodarstwo Rolne Irena Pudełko.

Partnerem serwisu jest Marszałek Województwa Podkarpackiego, ale także inne podkarpackie instytucje oraz lokalne media.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here