W sobotę pożegnamy Joannę Szczybyło

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W sobotę (02.02) pożegnamy Joannę Szczybyło. 25-letnia lubaczowianka nie zdołała przezwyciężyć złośliwego nowotworu kości.

Obraz przedstawiający W sobotę pożegnamy Joannę Szczybyło

O Asi i jej walce z nowotworem po raz pierwszy pisaliśmy końcem stycznia 2017 roku. Od tamtej pory dziewczyna dzielnie walczyła z chorobą, ale ta ciągle postępowała. W ostatnim czasie nowotwór złośliwy kości odebrał jej sprawność nóg i przykuł do inwalidzkiego wózka. Mimo tak wielkiego obciążenia Asia się nie poddawała i chciała stanąć na nogi. Niestety okazało się, że choroba była silniejsza. O śmierci Joanny poinformowała jej siostra.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę (2 lutego) o godz. 13:00 w lubaczowskiej Konkatedrze.

Wyrazy współczucia bliskim Joasi składa zespół redakcyjny naszego portalu.

Taką Ją zapamiętajcie. Dobrą i radosną – napisała siostra Joasi Iwona Buczko.

Obraz przedstawiający W sobotę pożegnamy Joannę Szczybyło

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane