Wspólnie postawmy Asię na nogi

1

Jednym 2018 rok przyniósł wiele dobrego, innych nie oszczędzał. Dla dwudziestopięcioletniej Asi to koniec kolejnego roku z rakiem. W Nowy Rok dziewczyna wchodzi z nadzieją, że w końcu uda się zwalczyć chorobę i wrócić do normalnego życia. By zakończyć walkę potrzebne są spore środki finansowe, które zebrane mogą być tylko z Waszą pomocą.

Asia musiała zrezygnować z dotychczasowego życia i zmierzyć się z chorobą. W styczniu 2016 roku zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór kości – mięsak Ewinga. Dziewczyna przeszła wiele naświetlań i przyjęła chemie. Choć dzielnie walczy z chorobą, jesienią 2018 roku nowotwór przyniósł kolejną przeszkodę – odebrał sprawność nóg. Asia nie poddawała się, robiła wszystko, by wstać z łóżka. Udało się jej przesiąść na wózek, ale jeszcze sporo pracy przed nią. Obecnie przechodzi fachową rehabilitację, która jest bardzo kosztowna, ale daje jej nadzieję na ponowne chodzenie. Za miesięczne zabiegi zapłacić trzeba ok. 15 tys. zł.

– Dlatego jako siostra, w imieniu Asi i naszej rodziny, proszę wszystkich, którym los Asi nie jest obojętny, o pomoc i rozpowszechnianie informacji o zbiórce. Już teraz dziękujemy najmocniej jak się da każdemu z osobna za okazane serce! – mówi Iwona Buczko.

Warto w Nowy Rok wkroczyć z dobrym uczynkiem i wesprzeć dziewczynę w chorobie.

Zbiórka toczy się pod linkiem: https://zrzutka.pl/cb23vn.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here