Pozytywny finał poszukiwań 54-latka z gminy Narol

0

Pozytywnie zakończyły się poszukiwania 54-latka z gminy Narol, który zaginął w czwartkowe (10.01) popołudnie. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Lubaczowa, w czwartek po godz. 20, zostali powiadomieni o zaginięciu 54-latka. Z przekazanych informacji wynikało, że mieszkaniec gminy Narol ma problemy zdrowotne. Jak ustalono, wyszedł on z domu około godz. 14 nie informując nikogo gdzie się wybiera. Kiedy nie wrócił do późnego wieczora, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję.

Po zebraniu informacji o mężczyźnie, policjanci ze strażakami i strażnikami granicznymi z psem tropiącym rozpoczęli poszukiwania. Z uwagi na porę nocną i bardzo niskie temperatury, na miejsce zostali również wezwani ratownicy ze stowarzyszenia STORAT z psami tropiącymi.

W piątek rano policjanci ruchu drogowego, którzy brali udział w poszukiwaniach, na jednej z dróg w Narolu zauważyli zaginionego mężczyznę. 54-latek był wychłodzony, dlatego ratownicy zadecydowali o przewiezieniu mężczyzny do szpitala.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here