Wyniki wyborów do Rady Gminy Lubaczów

0

Znany jest już skład osoby Rady Gminy Lubaczów przyszłej kadencji. Poznajcie nazwiska radnych, których wybrali mieszkańcy.

Okręg nr 1 (Basznia Dolna):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
CISEK Antoni Henryk KW Polskie Stronnictwo Ludowe 158
MŁODOWIEC Bernadeta KW Prawo i Sprawiedliwość 208

 

Okręg nr 2 (Basznia Górna, Huta Kryształowa, Podlesie, Tymce):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
LASOWY Tomasz Marian KW Polskie Stronnictwo Ludowe 100
MĄCZKA Renata KW Prawo i Sprawiedliwość 105
KURYŚ Jan KWW „Porozumienie dla Gminy Lubaczów” 122
MAZURKIEWICZ Maciej Adam KW Wolni i Solidarni 43

 

Okręg nr 3 (Budomierz, Krowica Hołodowska):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
CZYRNY Agnieszka KW Prawo i Sprawiedliwość 185
RYŚ Mieczysław Antoni KW Wolni i Solidarni 101

 

Okręg nr 4 (Krowica Sama):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
BOJARSKI Marek Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość 82
KONOPKA Janusz Andrzej KW Polskie Stronnictwo Ludowe 152
STYPKO Józef KW Wolni i Solidarni 67

 

Okręg nr 5 (Krowica Lasowa, Szczutków):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
COZAC Roman KW Prawo i Sprawiedliwość Bez głosowania

 

Okręg nr 6 (Lisie Jamy, ulice: Cicha, Krótka, Lwowska, Nadrzeczna, Sportowa, Wesoła, Wspólna, Jana III Sobieskiego, Ogrodowa, Parkowa, Spokojna):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
MINDZIAK Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość 91
DOROTA Bogdan Tomasz KW Polskie Stronnictwo Ludowe 236

 

Okręg nr 7 (Lisie Jamy, ulice: Długa, Leśna, Polna, Smolińce, Wąska, Zielona):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
SMOLINIEC Wiesław KW Prawo i Sprawiedliwość 107
PILIP Marek KW Polskie Stronnictwo Ludowe 140

 

Okręg nr 8 (Dąbrowa, Wólka Krowicka):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
HIRNY Zbigniew Władysław KW Polskie Stronnictwo Ludowe 136
HUK Zofia KW Prawo i Sprawiedliwość 163
SOPEL Maria KWW „Porozumienie dla Gminy Lubaczów” 72

 

Okręg nr 9 (Dąbków, Hurcze):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
COZAC Justyna KW Prawo i Sprawiedliwość 29
WALCZAK Dariusz KW Polskie Stronnictwo Ludowe 116
POŁYNKIEWICZ Magdalena Monika KWW Forum Samorządowo Gospodarcze 100

 

Okręg nr 10 (Opaka):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
SOROŃ Zbigniew KW Polskie Stronnictwo Ludowe 125
BORCHOWIEC Janusz KW Prawo i Sprawiedliwość 185

 

Okręg nr 11 (Antoniki, Bałaje, Borowa Góra, Piastowo):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
BARAN Ewa Zofia KW Polskie Stronnictwo Ludowe 87
FRANT Helena KW Prawo i Sprawiedliwość 216

 

Okręg nr 12 (Młodów, ulice: Błonie, Czesława Miłosza, Jana Pawła II, Krótka, Leśna, Majowa, Piaskowa, Pilipy, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Szkolna (numery od 1 do 19, nieparzyste od 21 do 39), Warszawska, Wodna, Techniczna):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
ANTONIK Czesława Elżbieta KW Polskie Stronnictwo Ludowe 64
SUCHY Krzysztof Józef KW Prawo i Sprawiedliwość 139

 

Okręg nr 13 (Karolówka, Młodów, ulice: Szkolna (numery parzyste od 20 do 42 i od numeru 43 do końca ulicy), Św. Floriana, Tadeusza Kościuszki).

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
KOSIOR Wiesław Stanisław KW Prawo i Sprawiedliwość Bez głosowania

 

Okręg nr 14 (Mokrzyca, Załuże numery od 1 do 165):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
ZAŁUSKI Jan KW Polskie Stronnictwo Ludowe 101
ZAŁUSKI Eugeniusz Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość 125

 

Okręg nr 15 (Załuże od numeru 166 do końca miejscowości):

Nazwisko i imiona Komitet Wyborczy Liczba głosów
PRZESZŁOWSKI Henryk Adam KW Prawo i Sprawiedliwość 60
KRYGOWSKI Józef KW Polskie Stronnictwo Ludowe 46
SZPYT Stanisław KW Wolni i Solidarni 102

 

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here