Właściciel firmy Game Over Cycles Stanisław Myszkowski włączył kolejny jeszcze wyższy bieg w swoim biznesie. W minioną sobotę (01.09) oficjalnie otworzył nowy salon GOC Yamaha Rzeszów. W obiekcie będzie prowadzona autoryzowana sprzedaż motocykli, skuterów oraz pojazdów czterokołowych.

Dzień inauguracji działalności Yamaha Rzeszów składał się z dwóch części: oficjalnego otwarcia i towarzyszących mu wydarzeń w ciągu dnia pod salonem oraz koncertów zorganizowanych wieczorem na rzeszowskim rynku. W ciągu dnia przy salonie odbywały się koncerty oraz prezentacja produktów spod znaku trzech kamertonów, w tym wzbudzającego wielkie zainteresowanie modelu Niken. Część artystyczna obejmowała występy rzeszowskich zespołów Brown oraz Rockaway, a także wyjątkowy występ artystów japońskich z grupy Amaterasu – jedynej formacji w Polsce grającej na tra-dycyjnych bębnach japońskich taiko. Wieczorna część imprezy odbyła się na scenie zlokalizowanej na rynku miasta. Ponownie wystąpili na niej japońscy bębniarze oraz zespołu Tides From Nebula – jeden z czołowych zespołów z gatunku instrumentalnego rocka w Europie.

Yamaha Rzeszów to salon sprzedaży wraz z autoryzowanym serwisem. Obiekt zajmuje 400 m kw. powierzchni. Znajduje się obecnie 26 motocykli japońskiej marki, od pojazdów dziecięcych przez skutery po modele wyścigowych oraz turystyczne. GOC Yamaha Rzeszów oferuje również pojazdy ATV, odzież motocyklową oraz codzienną, a także akcesoria i gadżety. Właścicielem salonu w Rzeszowie oraz dealerem marki Yamaha na Podkarpaciu jest producent motocykli typu custom firma Stanisława Myszkowskiego Game Over Cycles. To kolejny etap budowania przez niego motoryzacyjnego biznesu. Po stworzeniu GOC i otwarciu salonu Harleya-Davidsona przyszedł czas właśnie na Yamahę.

– Moim pierwszym poważnym motocyklem była Yamaha Dragstar, tak więc uruchomienie salonu sprzedaży tej marki jest dla mnie jak sentymentalna podróż – śmieje się Stanisław Myszkowski, właściciel Game Over Cycles. A mówiąc poważnie Yamaha jest dla mnie numerem jeden wśród japońskich marek motocyklowych. Oferuje bardzo szeroką gamę produktów o świetnej jakości. Poza tym to, z czego najbardziej jest znane GOC, czyli przerabianie i customizacja motocykli, będzie kontynuowane również w oparciu o motocykle tej marki. Dziś zorganizowaliśmy konkurs na najlepiej przerobioną Yamahę, a już niedługo rozpoczniemy pracę nad dużym projektem opartym o motocykl tego producenta. Jego szczegóły zostaną ujawnione niedługo – dodaje Myszkowski.

Konkurs Yamaha Custom Show był jednym z głównych punktów sobotniej inauguracji działalności rzeszowskiego salonu. Motocykle rywalizowały w trzech kategoriach: Old School, Sport Bike oraz Freestyle. Organizatorzy przyznali także na-grodę Best Of Show dla najlepszej maszyny w konkursie. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz gadżety marki Yamaha, a zwycięzca Best Of Show weekend darmowych jazd modelem Niken wraz z pobytem w luksusowym hotelu.

Galeria zdjęć, fot. Mateusz Wąsacz.


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here