Znów zamkną drogę od Oleszyc do Lubaczowa

0

Przez prawie dwa tygodnie kierowcy zmagać się będą z utrudnieniami w ruchu. Droga od Oleszyc (skrzyżowanie DW865 z DW867) do Lubaczowa (stacja paliw Orlen) będzie zamknięta. Od 6 do 18 sierpnia planowane jest ułożenie masy bitumicznej.

Rok 2018 daje się we znaki kierowcom. Po tym jak zamknięte zostały drogi w związku z budową kanalizacji, linii kolejowej nr 101 i organizacją licznych imprez, znów będą musieli nadrabiać kilometrów. Na dwa tygodnie z ruchu wyłączony będzie odcinek drogi nr 867 od Oleszyc (skrzyżowanie DW865 z DW867) do Lubaczowa (stacja paliw Orlen).

Od poniedziałku (06.08) kierowcy jadący na trasie Lubaczów – Oleszyce będą korzystać z objazdu przez Dachnów. Niektórzy mogą także skorzystać z krótszej trasy – przez Borchów, ale pamiętać trzeba, że most znajdujący się na tym odcinku ma ograniczony tonaż pojazdów do 12 ton.

Prace związane są z realizacją inwestycji pn.: „Przebudowa/rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 867 na odcinku od Oleszyc do Lubaczowa wraz z budową obwodnicy Oleszyc”.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here