Obwodnice Oleszyc i Cieszanowa oficjalnie otwarte [ZDJĘCIA, FILM]

10

W dzisiejszy poranek uroczyście oddano do użytku obwodnice Oleszyc i Cieszanowa. W oficjalnym otwarciu uczestniczył marszałek podkarpacki Władysław Ortyl, poseł na Sejm RP Anna Schmidt-Rodziewicz, samorządowcy, wykonawcy inwestycji i zaproszeni goście.

Obejrzyjcie relację video.

Galeria zdjęć.


10 komentarze

  1. W cywilizowanych krajach Europy, a nawet świata, informację o otwarciu jakiekolwiek drogi jest podawana w formie informacji prasowej lub za pośrednictwem przekazu lokalnego (gminy/prowincji). Tylko w naszym grajdołku w centrum Europy, lokalizacji z którą nikt na świecie się nie liczy, bo rządzą nami w dużej mierze historycy, nie mający pojęcia zwykle w najmniejszym stopniu o zarządzaniu, takie otwarcia robi się z wielką pompą. Masakra

    • Może w cywilizowanych krajach Europy, a nawet świata wybory są rzadziej. U nas jak na razie są na tyle często, że właściwie ciągle trwa kampania wyborcza, dlatego tak hucznie się otwiera wszelkie inwestycje, a nawet niektóre się zaczyna hucznie, co jest jeszcze większą masakrą. Podejrzewam, że gdyby wybory do PE i naszego Parlamentu były nie w 2019 a powiedzmy w 2021, to oficjele nie zadawaliby sobie trudu by tu przyjeżdżać.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here