Dobiegają końca prace przy budowie największych inwestycji drogowych ostatnich lat w naszym regionie. Jeszcze jesienią kierowcy powinni pojechać obwodnicą Oleszyc i Cieszanowa.

Obwodnica Oleszyc będzie miała ponad 3,2 km, a Cieszanowa ok. 1,8 km. Obie obwodnice będą drogami jednojezdniowymi dwukierunkowymi klasy G, o 3,5 metrowych pasach ruchu i szerokich poboczach. Modernizowany jest również ponad 4-kilometrowy odcinek drogi pomiędzy powstającą obwodnicą Oleszyc, a obwodnicą Lubaczowa, przy której prace niedawno się rozpoczęły.

Zobaczcie zdjęcia z remontu drogi z Lubaczowa do Oleszyc wraz z budową łącznika DW 867 z obwodnicą Oleszyc…

 

oraz galerię zdjęć z budowy obwodnicy Oleszyc.


9 komentarze

  1. Czy pobocza bedą zrobione solidnie ? Na jednym ze zdjęć widać kawałek kostki (wzmocnienie) a na reszcie jest uklepana ziemie.. chodźi o to czy taka droga po jakimś czasie nie zacznie się szybciej niszczyć „rozchodzić”. Pytanie czysto ciekawości do kogoś kto w tym fachu siedzi pozdrawiam.

  2. W nie których miejscach może wystąpić wzmocnienie pobocza kruszywem ale trzeba mieć na uwadze ze to będzie grubość ok.10cm, a w większości przypadków pobocza robi się gruntowe. Zawsze istnieje ryzyko że w przypadku dużych opadów deszczu te pobocza mogą się osunąć i droga raczej z takiego powodu nie będzie się „rozchodzić”

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here