Szukają dyrektora DPS w Krowicy Lasowej

5

Niebawem ma rozpocząć swoją działalność Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych w Krowicy Lasowej. Do 6 lipca można aplikować na stanowisko dyrektora tej placówki.

Fot. dpskrowica.pl

W ostatnich tygodniach zakończono ostatnie prace adaptacyjne budynku byłej Szkoły Podstawowej w Krowicy Lasowej na Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych. Kilkumilionowa inwestycja pozwoliła stworzyć warunki dla podopiecznych w najwyższym standardzie. Do placówki mają być niebawem przyjęci pierwsi pensjonariusze, ale najpierw niezbędne jest wyłonienie dyrektora tej instytucji. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Lubaczów pojawiło się ogłoszenie naboru kandydatów na to stanowisko.

Osoba chcąca kierować DPS-em musi spełniać szereg wymagań – m.in. posiadać wykształcenie wyższe drugiego stopnia, 5-letni staż pracy i specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Szczegóły naboru są dostępne na stronie bip.lubaczow.com.pl.


5 komentarze

  1. A co to znaczy wykształcenie wyższe 2 stopienia? Doktorat? Mnie wiadomo tylko o wykształceniu wyższym zawodowym (licencjat) i wykształceniu wyższym (mgr). To drugie po ukończeniu studiów 2 stopnia tzw uzupełniających. Pierwszy raz czytam o wykształceniu wyższym 2 stopnia.
    To może (licząc maturę) pisać o wykształceniu średnio- wyższym 3 stopnia ? 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here