Na Handlowej sprzedasz niepotrzebne dziecięce akcesoria

0

Na ul. Handlowej w Lubaczowie pojawi się kolejna okazja do sprzedania rzeczy, z których wyrosły dzieci. W sobotę (19.05) o godz. 9:00 rusza Kiermasz Rodzinny.

Fot. Archiwum

Organizatorzy wystawcom za darmo oddają miejsca handlowe, dlatego już dziś warto przeglądnąć szafy, strychy i piwnice. Na blatach pojawić się mogą wszystkie akcesoria dziecięce. Po co mają zalegać w kątach i zbierać kurz, jak mogą służyć innym dzieciom. Osoby, które chciałyby wziąć udział powinny przyjść na ul. Handlową w Lubaczowie, znaleźć sobie miejsce i sprzedawać. Biuro Promocji i Informacji podkreśla, że nie trzeba wcześniej zgłaszać obecności, ale dla tych co chcą – przygotowane będą rezerwacje. Miejsca „zamawiać” można dzwoniąc pod numer telefonu 16 632 80 10 wew. 44.

Inicjatorzy Kiermaszu Rodzinnego zapowiadają również, że dla dzieci przygotowują mnóstwo atrakcji. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez animatorów, dostępne będą dmuchańce i przygotowana zostanie strefa rysunku. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w loterii fantowej.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here