Kellys Cyklokarpaty także w tym roku w Horyńcu-Zdroju

3

Po raz drugi w Horyńcu-Zdroju odbędzie się jeden z wyścigów Maratonu Rowerowego Kellys Cyklokarpaty. W tegorocznym sezonie zawody odbędą się w 12 lokalizacjach na terenie południowo – wschodniej Polski. Rajd w naszym regionie otwiera kalendarz rywalizacji.

Fot. Kellys Cyklokarpaty, arch.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty wystartują 14 kwietnia, a zakończą się 29 września. Na sympatyków górskiego ścigania w nowym sezonie czekają niesamowite emocje, wiele zabawy i sportowej rywalizacji. Nie trzeba być zawodowcem, by wziąć udział w wyścigu. Kellys Cyklokarpaty to zawody rowerowe dla amatorów. Jak mówią organizatorzy, nie sprzęt, lecz technika czyni z ciebie zawodnika. Wystarczy mieć sprawny rower i kask, by stanąć na linii startu. Kellys Cyklokarpaty w większości odbywają się w terenie, gdzie przyda się amortyzator i wpinane buty SPD, jednak nie jest to warunkiem koniecznym. Kategorie wiekowe zaczynają się od 13 roku życia.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty pozwalają także na starty w drużynach, nie tylko sformalizowanych. Wystarczy zebrać znajomych i zgłosić się pod wspólną nazwą drużyny.

Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: www.cyklokarpaty.pl

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. My również cieszymy się, że po raz kolejny będziemy Waszymi gośćmi 🙂 Zapraszamy wszystkich do kibicowania i aktywnego udziału!

    Nie zapominajcie też o bezpłatnych zawodach dla najmłodszych, które odbędą się po starcie wyścigu głównego, czyli o godzinie 12:00. Szczegóły znajdziecie w podanym przez redakcję linku:)

    Do zobaczenia!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here