Przerobiony przez firmę GOC Harley Davidson z Rzeszowa najnowszy model Harleya Fat Max zwyciężył w pierwszej rundzie konkursu „Battle of the Kings 2018”. Motocykl, głosami internautów, pokonał konkurentów z naszej części Europy m.in Litwy, Łotwy, Czech i Węgier.

Bitwa Królów to organizowane corocznie przez firmę Harley-Davidson międzynarodowe zawody pomiędzy dilerami tej marki na najlepiej zmodyfikowanego Harleya. Zawody odbywają się w kilku etapach ze zwieńczeniem w rundzie finałowej, w której wyłaniany jest ogólnoświatowy zwycięzca, czyli salon Harleya, który dokonał najlepszej customizacji przewidzianego w zasadach zawodów modelu motocykla marki H-D. Otwarty w zeszłym roku przez Stanisława Myszkowskiego rzeszowski salon Harleya bierze udział w rywalizacji po raz pierwszy.

Ekipa GOC H-D Rzeszów postanowiła przerobić bazowy model motocykla Harley Davidson Fat Bob 114” 2018. Tematem przewodnim maszyny i inspiracją jego customizacji są pojazdy z filmu Mad Max, dlatego też w założeniu miał być to agresywny, bardzo szybki motocykl, który poradzi sobie w każdym terenie, zarówno na drodze jak i na bezdrożach. Połączenie nazwy modelu bazowego oraz tytułu filmu dało nazwę pojazdu – Fat Max. Motocykl w nowej odsłonie ma m.in. zwiększoną moc, przednią szybę wzorowaną na płycie pancernej, i liczne dodatkowe osłony. Rolę kufra na bagaże pełni zaś przerobiony kanister na paliwo.

Zobaczcie zdjęcia, fot. Game Over Cycles.

Fat Max przypadł do gustu internautom, którzy wybrali go w głosowaniu jako najlepszy w naszej części Europy – motocykl dostał ponad dwa razy więcej głosów niż drugi na liście Harley z Krakowa.

Maszyna – podobnie jak pięć innych, czeka teraz na ocenę inżynierów z Wielkiej Brytanii i USA. Po tym ma wystartować w światowym finale konkursu, który odbędzie się w listopadzie w Mediolanie, podczas targów EICMA – najważniejszych w Europie w branży motocyklowej.

Zobaczcie jak prezentuje się Fat Max.

 

elubaczow.com, hp, GOC


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here