Lubaczów: W sobotę ostatnia w tym roku SHOPA

0

To będzie ostatnia okazja w tym roku do sprzedaży lub wymiany rzeczy, które zalegają w domu. Warto więc przyłożyć się do jesiennych porządków, bo handlować można wszystkim – zachęca do uczestnictwa w lubaczowskiej SHOP-ie Urząd Miejski.

Fot. Archiwum.

Na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” przy ul. Handlowej w Lubaczowie w sobotę będzie można handlować prawie wszystkim – meblami, ubraniami, biżuterią, rowerami, sprzętem elektronicznym, książkami, zabawkami, artykułami spożywczymi, itd.

– Tego dnia już od świtu zapraszamy mieszkańców i gości miasta na ul. Handlową, do prezentowania swoich skarbów, kolekcji oraz rzeczy, które chcemy sprzedać czy oddać. Mamy nadzieję, że i tym razem na straganach królować będą nie tylko przedmioty z duszą – zachęcają organizatorzy SHOP’y.

Wszystkim zainteresowanym osobom oddajemy za darmo miejsca handlowe. Wystarczy przyjść, znaleźć wolne miejsce, wystawić rzeczy i sprzedawać. Osoby, które chciałyby wcześniej zarezerwować sobie stanowisko mogą kontaktować się z Biurem Promocji i Informacji (II piętro, pok. A10, tel. 16 632 80 10 wew. 44).

Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych, która odbędzie się 7 października, będzie ostatnią giełdą organizowaną w tym roku na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”.

elubaczow.com, lubaczow.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here