Nocna i świąteczna opieka przy szpitalu, a komunikatów brak!

6

Nocna i świąteczna opieka medyczna od 1 października nie funkcjonuje już w Centrum Medycznym Kormed. Teraz pacjenci z powiatu lubaczowskiego wymagający pomocy powinni zgłaszać się do punktu zlokalizowanego przy lubaczowskim szpitalu.

Fot. elubaczow.com.

Podobnie jak w cały kraju także w powiecie lubaczowskim doszło do zmiany podmiotu zapewniającego nocną i świąteczną opiekę medyczną. Od 1 października 2017 roku dla mieszkańców powiatu lubaczowskiego świadczenia takie udzielane są przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie (ul. Mickiewicza 168, budynek ZUS, Apteka).

Realizacja tych świadczeń następuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodniowo w dni ustawowo wolne od pracy. Telefon: 16 736 20 44.

Wjazd i wejście bramą jak do starego szpitala.

Nasi Czytelnicy zwracają uwagę na brak komunikatów w tej sprawie. Nie można znaleźć ich choćby na stronie Urzędu Miejskiego, poszczególnych gmin, czy Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

– Takie informacje powinny być przekazywane mieszkańcom z odpowiednim wyprzedzeniem – napisał do nas zirytowany sytuacją Czytelnik.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 633 119 razy.

6 komentarze

  1. Dobra zmiana. Przecież od 1.10.2017 wchodzi sieć szpitali, która polega m. in. Na tym ze nocna opieka zdrowotna jest przy oddziale sor w szpitalu. Wszyscy wyborcy PiSu powinni o tym dobrze wiedzieć przecież za Waszą sprawą to się stało a nasz powiat to głównie wyborcy PiSu. Trzeba się trochę interesować tym co władza robi. Pozdrawiam

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here