Nocna i świąteczna opieka przy szpitalu, a komunikatów brak!

8

Nocna i świąteczna opieka medyczna od 1 października nie funkcjonuje już w Centrum Medycznym Kormed. Teraz pacjenci z powiatu lubaczowskiego wymagający pomocy powinni zgłaszać się do punktu zlokalizowanego przy lubaczowskim szpitalu.

Fot. elubaczow.com.

Podobnie jak w cały kraju także w powiecie lubaczowskim doszło do zmiany podmiotu zapewniającego nocną i świąteczną opiekę medyczną. Od 1 października 2017 roku dla mieszkańców powiatu lubaczowskiego świadczenia takie udzielane są przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie (ul. Mickiewicza 168, budynek ZUS, Apteka).

Realizacja tych świadczeń następuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodniowo w dni ustawowo wolne od pracy. Telefon: 16 736 20 44.

Wjazd i wejście bramą jak do starego szpitala.

Nasi Czytelnicy zwracają uwagę na brak komunikatów w tej sprawie. Nie można znaleźć ich choćby na stronie Urzędu Miejskiego, poszczególnych gmin, czy Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

– Takie informacje powinny być przekazywane mieszkańcom z odpowiednim wyprzedzeniem – napisał do nas zirytowany sytuacją Czytelnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

8 komentarze

  1. Dobra zmiana. Przecież od 1.10.2017 wchodzi sieć szpitali, która polega m. in. Na tym ze nocna opieka zdrowotna jest przy oddziale sor w szpitalu. Wszyscy wyborcy PiSu powinni o tym dobrze wiedzieć przecież za Waszą sprawą to się stało a nasz powiat to głównie wyborcy PiSu. Trzeba się trochę interesować tym co władza robi. Pozdrawiam

  2. ostatnio byłam z chorym dzieckiem to jakaś młoda Pani doktor nas odprawiła z kwitkiem mówiąc że dziecko jest zdrowe i samo przyszło samo pójdzie…. no niestety samo nie przeszło… cała niedziele dziecko leciało na przeciwgorączkowym syropie… i dopiero normalny lekarz przepisał leki i antybiotyk. Taka opieka że szkoda tam z dziećmi jeździć. Bo pani doktor nie wie.. co się dziecku (4 lata) przepisuje na zapalenie spojówek i ostre zapalenie górnych dróg oddechowych.

  3. Co się dziwić, jak kolejne rządy, od lewa do prawa, nie potrafią doprowadzić służby zdrowia do jakiegoś przyzwoitego poziomu. Ciągle brakuje pieniędzy, ciągle protesty z tego powodu, w Tarnobrzegu połowa pielęgniarek poszła na chorobowe, za niedługo nie będzie kto miał nas leczyć, lepiej ludziom rozdać kasę, 500, 300 czy co tam jeszcze, bo to się lepiej przekłada na głosy wyborcze.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here