fot. elubaczow.com, arch

Na liście startowej widnieje już ponad 80 zgłoszeń uczestników chcących pobiec w IV Półmaratonie Lubaczowskim i 20 deklarujących udział w sztafecie. Jednak to nie jest ostateczna liczba zawodników. Lista startowa zamknięta zostanie 23 sierpnia, a sam bieg odbędzie się 27 sierpnia (niedziela).

fot. elubaczow.com, arch

Półmaraton to coś więcej niż bieg na piątkę czy dychę, a jednak o połowę mniej niż maraton, do którego trzeba wyrobić solidną formę. Dystans 21 km z hakiem z pewnością może przebiec większość osób, choć niektórym pewnie wydaje się, że  to odcinek nie do pokonania. Warto sprawdzić swoje siły i wziąć udział w rywalizacji. W tym roku biegacze wystartują z lubaczowskiego Rynku w kierunku Baszni Dolnej. Meta znajdować się będzie w Kresowej Osadzie. W zawodach może wziąć udział każda osoba, która ma więcej niż 16 lat, uiściła opłatę startową (50 zł) i zgłosi się po odbiór pakietu startowego do Biura Zawodów.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=278. Można z niej także pobrać regulamin.

 

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here