Już w sobotę kolejny Kiermasz Rodzinny w Lubaczowie

2

Po raz trzeci Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie zaprasza wszystkie maluchy z rodzicami na Kiermasz Rodzinny. Tym razem wspólnej transakcji i zabawie przyświecać będą słowa Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Kiermasz ruszy 19 sierpnia (sobota) na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” o godz. 9:00.

Fot. elubaczow.com

Śmiało można rzec, że giełdy i kiermasze organizowane na ul. Handlowej wpisały się w kalendarz imprez Lubaczowa. W tym miesiącu targowisko ponownie oddane będzie lubaczowianom, którzy będą mogli odsprzedać lub kupić bardzo okazyjnie odzież, zabawki, książki oraz inne artykuły dla noworodków, małych dzieci, przedszkolaków, a także mamy i taty. Na blatach pojawić się może wszystko.

Kiermasz to nie tylko sprzedaż zabawek czy ubranek. To także wspaniała zabawa. Na najmłodszych czekać będą animatorzy i strefa rysunku. Artysta plastyk wszystkim chętnym namaluje portret, a szczęścia będzie można szukać na loterii fantowej. Do wygrania jest m.in. sesja zdjęciowa. Organizatorzy sukcesywnie na facebooku publikują odsłony nagród ufundowanych przez www.nadruki-24.pl, Aptekę „Medica”, Studio RAZMI – Film i Fotografia, Sklep „Pióro”, „Univers”, Kwiaciarnię „Orchidea”, Club Cafe, www.fotonadruk.com, Sklep Odzieżowy Cross–Wrangler-Lee, Park Rozrywki „Karuzela”.

Osoby, które chciałyby zarezerwować sobie blat mogą zgłosić się do organizatorów – Biuro Promocji i Informacji UM (tel. 16 632 80 10 wew. 44). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

AH, elubaczow.com

reklama
Ten baner wyświetlono 2 629 599 razy.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here