IV Półmaraton Lubaczowski – ruszyły zapisy

0

Ruszyły zapisy do IV Półmaratonu Lubaczowskiego, który odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia. Swój udział warto zgłosić już dziś, bo liczba zawodników jest ograniczona.

Fot. Kamil Jabłoński, elubaczow.com

IV Półmaraton Lubaczowski odbędzie się 27 sierpnia 2017 r. Trasa biegu liczyć będzie 21,97 km i przebiegać będzie przez Lubaczów, Młodów, Borową Górę, Polesie i Basznię Dolną. Wybór drogi podyktowany był chęcią przedstawienia niepowtarzalnego piękna krajobrazu naszego regionu. Podczas rywalizacji w półmaratonie obywać się będą również inne zawody – sztafeta.

Chcąc stanąć na linii startu i rywalizować o pierwsze miejsce z zawodnikami z całej Polski należy zgłosić swój udział za pośrednictwem strony my.race i uiścić opłatę startową (50 zł). Warto to zrobić jak najszybciej, bo w półmaratonie może pobiec 140 osób, a do sztafety stanąć może 60 sportowców (15 drużyn).

Przypomnijmy, iż dwóch poprzednich edycjach Półmaratonu Lubaczowskiego zwyciężył Kostiantyn Koliada, 23-letni biegacz Legionu Lwów.

Organizatorami wydarzenia są: Akademia Sportu w Lubaczowie, Burmistrz Miasta Lubaczowa, Wójt Gminy Lubaczów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

elubaczow.com, lubaczow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here