Kellys Cyklokarpaty w Horyńcu-Zdroju [WYNIKI, ZDJĘCIA, VIDEO]

· 16 maja 2017 o 9:17 · czas czytania: 1 minute

Prawie pięćset osób wzięło udział w sobotnich (13.05) wyścigach z serii Kellys Cyklokarpaty. Rowerzyście w kilku kategoriach zmierzyli się z trasami w okolicach Horyńca-Zdroju.

Pierwsze miejsce na dystanscie GIGA o długości 83 km zajął Mateusz Rejsch z teamu SST Lubcza, który przejechał dystans z czasem 02:55:10. Dystans MEGA wygrał Sławomir Dziwisz z FilBike, przejechał 53 km z czasem 01:52:29. Dystans HOBBY wynosił 33 km, a zwycięzca został Jakub Cierniak z Teamu JC-TB Wiedeń.

Trasy wiodące pętlą wokół Horynca – Zdroju były mocno interwałowe i wymagające dobrej kondycji, miejscami były bardzo błotniste.

Cykl 14 maratonów rowerowych Kellys Cyklokarpaty odbywa się od kwietnia do września na trasach województw – podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Więcej zdjęć z galeriach Cyklorarpaty na facebook’u – Galeria nr 1 i Galeria nr 2.