Gmina Lubaczów: Pod koniec marca zbiórka odpadów wielkogabarytowych

0

Pod koniec marca na terenie gminy Lubaczów zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów drobnych i wielkogabarytowych. Poniżej prezentujemy jej harmonogram.

Fot. Archiwum.

Odpady drobne i wielkogabarytowe obejmują: meble, zużyte opony oraz odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz przeterminowane leki i chemikalia, zużyte baterie i akumulatory. Odpady należy wystawić przed posesję w dniu wywozu do godz. 6.00. w opakowaniach zapobiegających rozsypaniu (worki, reklamówki, opakowania tekturowe). Wszystkie odpady należy wystawić

Zbiórka w/w odpadów zastanie przeprowadzona w dniach:
24 marca 2017 r. w miejscowościach: Opaka, Szczutków, Dąbrowa,
27 marca 2017 r. w miejscowościach: Krowica Lasowa, Krowica Hołodowska, Krowica Sama, Budomierz, Basznia Dolna, Basznia Górna, Huta Kryształowa, Podlesie,
28 marca 2017 r. w miejscowościach: Hurcze, Dąbków, Piastowo, Tymce, Lisie Jamy, Wólka Krowicka
29 marca 2017 r. w miejscowościach: Antoniki, Bałaje, Mokrzyca, Załuże,
30 marca 2017 r. w miejscowościach: Młodów, Karolówka, Borowa Góra.

Jedocześnie przypomina się, że wszyscy mieszkańcy gminy mogą poza wyznaczonym terminem zbiórki oddawać w/w odpady bezpłatnie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się w siedzibie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Produkcyjnych i Handlu sp. z o.o. Lubaczów ul. Kraszewskiego 7, tel./fax. 16.632.14.47. PSZOK czynny jest w dni robocze: 10.00 – 18.00 , a w soboty: 10.00 – 14.00.

W sprawach związanych z odbiorem odpadów komunalnych w (tym wielkogabarytowych) można się kontaktować z pracownikiem Urzędu Gminy Lubaczów: Zbigniew Cencora pokój nr 23, tel. 016 632 16 84 wew. 41.

elubaczow.com, lubaczow.com.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here