Marek Pukas z Borchowa zachwyca jurorów programu MasterChef

0

Skromny chłopak z małej miejscowości podbija serca widzów i zachwyca jurorów. Marek Pukas z Borchowa (gm. Oleszyce) rozwija swoje kulinarne zdolności i pokonuje kolejne zadania w programie MasterChef.

Fot. Kadr z programu MasterChef.
Fot. Kadr z programu MasterChef.

Po tzw. „Fartucha” sięgnął przygotowując risotto. W kolejnych odcinkach Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana – jurorów programu MasterChef, urzekł pączkami, pstrągiem i królikiem. W programie dał się poznać jako dobry kucharz, ale także jako dobry kapitan drużyny. Dowodząc grupą kolegów przygotował wyśmienitą kaczkę czym zapewnił sobie i innym miejsce w następnym odcinku.

Miłość Marka do gotowania zaczęła rozkwitać w gimnazjum. Obecnie rozwija się ona w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu. Jego kulinarnym autorytetem jest Magda Gessler.

Decyzję o wzięciu udziału w MasterChef podjął dużo wcześniej, ale zgodnie z zasadami wystartować mógł po ukończeniu 18 lat. Tuż po nabyciu pełnoletniości Marek spełnia swoje marzenia.

Ostatni odcinek z udziałem Marka można obejrzeć na stronie player.pl. Trzymać kciuki za niego będzie można także w najbliższą niedzielę. Szósty odcinek MasteChef rozpocznie się o godz. 20:00 na antenie TVN.

Obejrzyjcie także wywiad z Markiem w Telewizji Lubaczów.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here